NOU FINAL AUDIO A10000 EDIȚIA COLECTORULUI - Ediție limitată de căști premium In-ear monitor cu un singur difuzor dinamic și cablu MMCX din cupru placat cu argint.

Numar articol: FIN-A10000-CE
FINAL AUDIO A10000 EDIȚIA COLECTORULUI - Ediție limitată de căști premium In-ear monitor cu un singur difuzor dinamic și cablu MMCX din cupru placat cu argint.
NOU FINAL AUDIO A10000 EDIȚIA COLECTORULUI - Ediție limitată de căști premium In-ear monitor cu un singur difuzor dinamic și cablu MMCX din cupru placat cu argint.
Numar articol: FIN-A10000-CE
DISPONIBILE PENTRU COMANDĂ
Livrat la dvs. în termen de 10-16 zile
16 899,00 Lei
TVA inclus Transportul calculat la finalizarea comenzii
Puncte castigate dupa achizitie: 1 182,93 Lei

Finalul A10000 este o cască înaltă de gamă inovatoare, care reprezintă un adevărat punct de cotitură în lumea ascultării muzicii de high end, fără compromisuri. Cu prima membrană True Diamond din lume, acest model emblematic atinge o claritate remarcabilă a sunetului cu distorsiuni minime. Unitatea de acționare proiectată cu precizie reproduce sunetul cu o exactitate absolută, exact așa cum și-a imaginat artistul.

Carcasa monitoarelor auriculare lucrată manual, realizată în Japonia, este din oțel inoxidabil, iar aspectul său estetic este executat cu tehnica Côtes de Genève, împrumutată din orologeria de lux elvețiană. Structura rigidă minimizează vibrațiile nedorite, contribuind astfel la o transmisie impecabilă a sunetului. A10000 echipat cu un cablu de precizie de 1.2m, cu conectori MMCX și 4.4mm simetrici, precum și cu izolație de cablu ePTFE acoperită cu argint, beneficiază de o integritate stabilă a semnalului. Execuție premium, durabilitate lungă.

A10000 este casca pentru perfecționiști. Experiență auditive rafinată, captivantă, cu cea mai precisă reproducere a sunetului. Pachetul include o cutie portabilă din oțel inoxidabil, cablul pentru căști MMCX-4.4mm, diverse instrumente de curățare și de îndepărtare și dopuri pentru urechi. Greutatea căștilor este de 63g.

Edition Collector's este o ediție specială limitată la 300 de bucăți în culoare aurie, al cărei pachet vine într-o cutie elegantă din lemn de pawlonia japoneză. Această variantă nu este doar estetică, ci reflectă și respectul pentru tradiții. În interiorul cutiei se află un suport pentru căști, pliat din tablă, realizat cu tehnică Suzugami, care îmbină într-un mod unic funcționalitatea și rafinamentul meșteșugului japonez. Întreaga compoziție este completată de un ambalaj exclusivist, ornamentat cu folie de aur și argint, în stilul artistic tradițional japonez, astfel încât aspectul este demn de conținutul său deosebit.

Atenție! Acest produs este un model de ediție limitată și este disponibil doar într-o cantitate limitată. Stocul producătorului poate varia fără notificare prealabilă, astfel încât după vânzarea ultimului exemplu, precomenzile s-ar putea să nu mai fie onorate!

Atenție! Produsul este în curs de producție! Verificați disponibilitatea exactă!