Numar articol: GUSTARD-FUSE-3150
GUSTARD FUSE - Siguranță pentru amplificatoare - 3.15A
ÎN STOC!
Livrat la dumneavoastră în termen de 2-4 zile
142,99 Lei
TVA inclus Transportul calculat la finalizarea comenzii
Puncte castigate dupa achizitie: 10,01 Lei
Siguranță pentru amplificatoare. Compatibilă cu amplificatoarele Gustard de 630mA - U16, C16, X16, X16, A18. 1,6A - P26. 3,15A - X22, A22, X26, H20.